Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 31 до 33 от общо 33
  1. #31
    Заслужил Автор
    Регистриран
    17.02.2015
    Мнения
    275
    Пчеларски район
    София, Симеоново
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Покажи ми го този, който намира щастие в милионите, защото определено това не се отнася за мене.
    Роско, намекваше го това, макар да не си го казал буквално - в "тайната на успеха" и т.н. Я кажи тогава къде търсиш щастието!
    0899946746 Поздрави, Емо.

  2. #32
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от judas Виж публикацията
    Роско, намекваше го това, макар да не си го казал буквално - в "тайната на успеха" и т.н. Я кажи тогава къде търсиш щастието!
    Мисля, че ми доставя голямо удоволствие да си намирам предизвикателства, и после да се справям с тях. Не съм свикнал с простия и лесен живот. Искам нещо сложно, нещо заплетено и трудно, с което да се преборя. Нещо, с което малко хора биха се справили.

    Ако бях любител на парите или удоволствията от живота, щях да се възползвам от тях с пълна сила. Да, ама не го правя. Лъскавите коли си стоят, без да има кой да ги кара, освен в случай на нужда (напр. ходене в МЗХ по пчеларски проблеми). Голямата къща си стои необитавана, а аз съм се сврял в една малка стаичка пред един комютър с 4 монитора, пред който прекарвам цялото си време - ден и нощ, събота и неделя. Не ходя по кръчми и заведения, не ходя с приятели на лов или на някакви други развлечения или хоби. Само работа, работа и пак работа, свързана с предизвикателства. От пари не се интересувам, колкото и да е тъжно това за някои любители на измислиците в този форум.

    Всичко това е начин на живот, и всеки си го прави такъв, какъвто си му харесва. На мене ми харесва да живея скромно и да се трудя упорито. Харесва ми да се самообразовам. Харесва ми да живея в бъдещето, да мечтая за бъдещето, и ако може да открия нещо, което ще подобри бъдещето на всички хора, това ще е най-голямата награда за моя труд. Това е всъщност моята представа за успех - не парите, а това, да оставиш нещо след себи си за бъдещите поколения. И това нещо не е пари, а знания за нещо трудно как може да се постигне.

  3. #33
    Автор
    Регистриран
    21.07.2013
    Мнения
    127
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Покажи ми го този, който намира щастие в милионите, защото определено това не се отнася за мене.

    Нямаш си дори ни най-малка представа къде го търся моето щастите, така че не залитай във въображаеми измислици.


    Не визирам теб конкретно.Ти може и да си изключение.Недей да прехвърляш топката на другите.Въображаемите измислици си ги създаваш сам.Не ме интересува кой къде си търси щастието,най-малко твоето.Единствено ме интересува моето семейство и приятелите.

    p.s.Не искам да ми отговаряш,не ме интересува твоето мнение.

 

 
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •