Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 167 от 186 ПърваПърва ... 67117157165166167168169177 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,661 до 1,670 от общо 1859
  1. #1661
    Забранен
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    415
    Цитат Първоначално публикувано от toko652003 Виж публикацията
    vasilevsa когато стане дума за нещо конкретно защо клинчиш? Колко пъти си поглеждаш пчелите на седмица не можеш ли да щракнеш едно актуално фото утре примерно. Снимай само летежа ако не ти се снима отвътре.
    Toko, по-полека бе човек, василевса има много записи. Ако ти не си ги видял, аз съм ги видял и са в интернет. И доста хора от този сайт са ги видяли. Снимал е пчелите и отвътре и от вън на кошера.

    Е сега се връщам и ти слагам дебел пръст......

  2. #1662
    Забранен
    Регистриран
    21.06.2015
    Мнения
    1,068
    Пчеларски район
    Златоград
    Цитат Първоначално публикувано от toko652003 Виж публикацията
    Ами дайте линк де няма да ровя целия нет за нещо пропуснато темата не я следя от миналата година, питам го рои и ли не казва, питам го как презимува не казва , какво му е състоянието сега пак няма инфо е как да му повярвам на теориите?!

    С какво снимаш? много мътна тази снимка.
    с айфон 5 е правена снимката - мътна при влага в кошера каква да е холивудски матроска файл ли

  3. #1663
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Голяма тема стана, ей! Василевсе, прати му на ЛС линкове да види, защото ние вече сме ги гледали.

  4. #1664
    Забранен
    Регистриран
    21.06.2015
    Мнения
    1,068
    Пчеларски район
    Златоград
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Голяма тема стана, ей! Василевсе, прати му на ЛС линкове да види, защото ние вече сме ги гледали.
    Има си цял канал в тубата мързела не го толерирам по никакъв начин. Който иска инфо го намира, а не се прави на ощипана мома.

  5. #1665
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от vasilevsa Виж публикацията
    Има си цял канал в тубата мързела не го толерирам по никакъв начин. Който иска инфо го намира, а не се прави на ощипана мома.
    ЕЕЕ, бъди по-умерен, че да не се връща миналото!

  6. #1666
    Забранен
    Регистриран
    21.06.2015
    Мнения
    1,068
    Пчеларски район
    Златоград
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    ЕЕЕ, бъди по-умерен, че да не се връща миналото!
    И като се върне какво? Пука ли ми? Твърдо НЕ!!! има поговорка каквото повикало, такова се обадило, ма ти го знаеш добре това, да не влизам в излишна конкретика.Може и да не ти харесват тезите ми твое право е, никой не кара никого даму вярва или не всеки има глава на раменете си.

  7. #1667
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от vasilevsa Виж публикацията
    И като се върне какво? Пука ли ми? Твърдо НЕ!!!
    Ти си знаеш! Просто приятелски съвет.

  8. #1668
    Забранен
    Регистриран
    21.06.2015
    Мнения
    1,068
    Пчеларски район
    Златоград
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ти си знаеш! Просто приятелски съвет.
    Колега, никой не може да ми вземе ни знанията, ни уменията ни ума.

  9. #1669
    Забранен
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    415
    Цитат Първоначално публикувано от vasilevsa Виж публикацията
    Слави, моля ако можеш да публикуваш данни за добивите на ЯК -овете и другите кошери, нещо като сравнение да направим след края на сезона. Аз нямам други системи и не мога да сравня но ти имаш и ще бъде интересно.
    Според мен не е коректно да сравнявам кошерите. Аз съм работил с всички разпространени кошери тук.

    Ще ви кажа какви са добивите, но това не е коректно за работата свързана с тях. При други условия същите кошери ще дадат други резултати, при друга паша примерно, при условията на следващата година 2017.

  10. #1670
    Забранен
    Регистриран
    21.06.2015
    Мнения
    1,068
    Пчеларски район
    Златоград
    Цитат Първоначално публикувано от slavi 13 Виж публикацията
    Според мен не е коректно да сравнявам кошерите. Аз съм работил с всички разпространени кошери тук.

    Ще ви кажа какви са добивите, но това не е коректно за работата свързана с тях. При други условия същите кошери ще дадат други резултати, при друга паша примерно, при условията на следващата година 2017.
    Така е прав си. Аз имах една теза бях я споделил в една група във фейсбук, че увеличаване на медодобива на този етап без по-добро обхващане на капацитета на ранната паша не може да се постигне, та работя в тази насока

 

 
Страница 167 от 186 ПърваПърва ... 67117157165166167168169177 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •